Praca mobilna Gdańsk

Praca mobilna Gdańsk


Pracuj, kiedy i gdzie chcesz, tak jakbyś był w biurze.

Ostatnie badania pokazują, że obecnie na świecie kupuje się więcej notebooków niż komputerów stacjonarnych. Niektóre notebooki posiadają już zainstalowane modemy – możemy więc włóż kartę SIM do notebooka i surfować po Internecie z dowolnego miejsca. Poprzez VPN możesz połączyć się bezpiecznie z biurem i pracować w drodze, z ławki w parku, jakbyś był w biurze.


Praca w ruchu - jak w biurze

Połączenie internetowe jest niezbędnym elementem w nawiązaniu połączenia z biurem, o ile jest wystarczająco szybkie, możesz pracować z komputerem przenośnym, gdy jesteś w ruchu, tak jak w biurze. Edycja wiadomości e-mail, uzyskiwanie dostępu do dokumentów współpracowników, sprawdzanie procesu w systemie ERP itp.

Pomagamy znaleźć optymalny plan transmisji danych i pokazać, jak można przejść do trybu online za pomocą notebooka bez konieczności płacenia za rachunki za telefon komórkowy. Ważne jest, aby zaszyfrować również dysk twardy notebooka. W przypadku utraty lub kradzieży nikt nie może uzyskać dostępu do danych (firmowych).

Biuro domowe

Bez względu na to, czy potrzebujesz udostępnić zasoby osobom pracującym w niepełnym wymiarze godzin z domu, czy przedstawicielom handlowy z „drugim biurem” we własnym domu, skonfigurujemy stacje robocze w domowym biurze, abyś mógł tam pracować tak, jak gdybyś był w biurze. Ważna jest istniejąca szybka linia internetowa. Następnie budujemy szyfrowane połączenie danych (VPN) w firmie. Oczywiście jest to również możliwe za pośrednictwem sieci WLAN, dzięki praca mobilna Gdańsk możesz dość wygodnie wykonywać pracę z notebookiem w parku.

 
Skontaktuj się z nami

Napisz do nas!