Kim jest Informatyk Gdańsk?

Stabilna firma oferującą profesjonalne usługi informatyczne.


Kadrę Informatyk Gdańsk tworzą specjaliści z zakresu technologii informatycznych, naszą główną specjalizacją, jest kompleksowe wsparcie, zarządzanie oraz optymalizacja procesów zachodzących w IT.

W kontakcie z klientem ważne jest uczciwe i otwarte podejście. Idealnym klientem jest ten, który podobnie jak my oczekuje wyników, przy wysokim poziomie profesjonalizmu, mając do czynienia z możliwie najmniejszą liczbą osób kontaktowych. Jeśli myślisz o outsourcingu IT, chcesz wiedzieć, z kim masz do czynienia, osobiście spotykamy się z nowymi klientami, rozmawiamy o wzajemnych oczekiwaniach i szybko zdajemy sobie sprawę, czy pomysły obu stron do siebie pasują.

Wsparcie IT jest dla nas kluczową kwestią


Dlaczego powinieneś wybrać nas, czym się wyróżniamy?


Jesteśmy specjalistami w wsparciu firm posiadających od 5 do 150 miejsc pracy. Posiadamy duże doświadczenie, z którego Ty również możesz skorzystać.


  • Wyszkoleni technicy, którzy łatwo i zrozumiale wytłumaczyą klientowi, co dzieje się na komputerze.
  • Sporządzamy miesięczne raporty zawierające ewidencję zgłoszeń.
  • Monitoring sieci, usług i procesów - już przed Twoim telefonem wiemy o awarii, podejmując działania naprawcze.
Rozwiązania Informatyk Gdańsk

Rozwiązania IT dopasowane do potrzeb

Wdrażając nasze rozwiązania zawsze dopasowujemy je do wielkości firmy klienta, branży w jakiej działa, specyfiki biznesu oraz wymagań, a także preferowanej technologii.

Działamy tak, aby implementowane systemy odzwierciedlały faktyczne potrzeby biznesowe przedsiębiorstw. Wspieramy klientów w definicji potrzeb oraz dokonujemy dogłębnej analizy przed wdrożeniowej.


Napisz do nas!